Çalıştığımız Sektörler

YAPI VE İNŞAAT :

Günümüzde inşaat sektöründeki modernleşme hareketleri ile birlikte, sağlamlaşma alanında metalin vazgeçilmez gücü, estetik alanında ise yadsınamaz çekiciliği, dış cephelerde kullanılma oranını son derece arttırmıştır.
Bununla birlikte yapı birimleri olarak kullanılan parçaların imalatı da tarafımızca yapılabilmektedir.
Fason olarak inşaat sektörüne uzun yıllardır hizmet eden Duman Metal sizlerin de projelerini hayata geçirmekten memnuniyet duyacaktır

MAKİNE VE İMALAT SANAYİ :

Her şeyin bir hayalle başladığının farkında olan bizler, sizlerin de hayallerini gerçekleştirebilmek için elimizden geleni yapmaya hazırız.
Makine sektörüne uzun yıllardır hizmet etmiş bir firma olarak, yüksek hassasiyet oranlarını yakalayabilen, verilen projeyi "tam zamanında" ve "yüksek kalite" standartlarında tamamlayan şirketimiz, konusunda uzman ekibiyle maliyetlerinizi minimize edecek, sizleri gerçek kalite ile tanıştıracaktır.

YÜK ASANSÖRÜ :

Yük Asansörü sektöründe sahip olduğumuz tecrübe ile siz değerli üreticilere hizmet etmekten memnuniyet duyarız.
Sahip olduğu Punch ve Lazer Tezgâhları ile saclarınız uygun maliyet ve yüksek kalite ile işlenir, büküm tezgâhları ile bükme işlemleri yapılır, istediğiniz takdirde montaj işlemleri de yapılarak tarafınıza teslim edilir.

RACK KABİNLER :

Gelişen teknoloji ile birlikte kurumsal şirketlerin temel ihtiyacı haline dönüşen gelişmiş bilgisayar ve bilgisayar sistemlerinin muhafazası için üretilen bu sistemlerin metal aksamları şirketimiz bünyesinde istenilen ölçülere göre üretilebilmektedir.
Proje detaylarının verilmesi halinde parça montajından üretime, hırdavattan boyasına kadar kabinin büyük bir bölümü tamamlanır.

ENDÜSTRİYEL MUTFAK ÜRÜNLERİ :

Ülkemizde son yıllarda büyük bir gelişme kaydeden "Endüstriyel Mutfak Ürünleri" sektöründeki üreticiler, sac aksamlarının belli kısımlarını fason olarak dışarıda ürettirmeyi tercih etmektedirler.
Yüksek kalite ve düşük fiyat avantajlarından yararlanmanın yanında, yüksek yatırım maliyetleri gerektirdiği için gerçekleştirilmesi mümkün olmayan projelerin de üretimini sağlayan firmamız, siz değerli müşterilerimizin taleplerini hızlı bir şekilde cevaplayacaktır.

OTOMOTİV ÜRÜNLERİ :

Özellikle son dönemlerde otomobil üreticilerinin ülkemizde yapmış olduğu yatırımlara paralel olarak artan fason imalat talepleri neticesinde, bu alanda geniş bir sektör oluşmuştur. Otomotiv sektöründe çok önemli bir yere sahip olan "Kalite" anlayışı, çeşitli sertifikasyonlarla koruma altına alınarak, üretimde karşılaşılan problemler minimize edilmiştir.
Duman Metal olarak bugüne kadar dolaylı yollardan otomotiv sektörüne çok defa hizmet etmiş olduğumuzu belirtmek isteriz.
Planlama, maliyet kontrolü, kalite kontrolü ve sevkiyat anlamında çok yoğun çalışmalar gerektiren otomotiv sektörü, firmamızın genel yapısı ve şirket kültürüne uygun kıstaslara sahip olduğundan dolayı şirket olarak bahsi geçen sektöre hizmet verme konusunda herhangi bir sorun yaşamayacağınızı garanti edebiliriz.

HAVALANDIRMA KANALLARI :

Fabrikaların, alışveriş merkezlerinin, depoların, kamu binalarının, havaalanlarının ve benzeri büyük yapıların soğutulması veya ısınması ile ilgili kullanılan kanal sistemlerini şirketimiz bünyesinde üretebilirsiniz. Montaj esnasında herhangi bir problemle karşılaşmamak için parçaların istenildiği gibi hazırlanmasının öneminin farkında olan bizler, geçmiş yıllarda İngiltere'ye yapmış olduğumuz benzer birçok proje vesilesiyle bu sektörde iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz. Talep edilene benzer yerine, tam olarak istenilen parçaların, tam zamanında üretimi politikasıyla hareket eden Duman Metal, siz değerli müşterilerimiz için bu konuda çözüm ortağı olabilecek potansiyele sahiptir.

KASALAR :

Kasa üreticileri için yüksek hassasiyete sahip, kaliteli malzemeden üretilmiş ve uygun maliyetlerde üretimler gerçekleştiriyoruz. Birçok farklı küçük ve büyük parçadan oluşan bu sistemlerin gerekirse montajları da tarafımızdan yapılabilmektedir. İmalat yükünü hafifletici çözümler sunarak müşterilerine destek olmayı hedefleyen şirketimiz, esnek yapısı dolayısıyla sizlere avantaj sağlamaktan kaçınmayacaktır.

METAL RAFLAR :

Özellikle ülkemizde son yıllarda artan AVM inşaatlarıyla birlikte metal raf üretiminde de büyük artışlar sağlanmıştır.
Mağazalarda, fabrikalarda, depolarda ve benzeri ürün sergileyici ve muhafaza edici yerlerde raf sistemleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu gibi sistemlerin projeleri firmamız tarafından üretilebileceği gibi, talep doğrultusunda Boya işlemleri de dolaylı olarak tarafımızdan gerçekleştirilebilir.
Yüksek mukavemete sahip, kaliteli ve uygun maliyetlendirilmiş projeleriniz için şirketimizin sizlere her manada destek sunacağında emin olabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL ALETLER :

Tarafınızdan teknik bilgileri sunulmuş, üretim kapasitemiz ve imkânlarımız dâhilinde olan her türlü parça, mümkün olan en kısa sürede tarafınıza teslim edilmek üzere işleme alınacaktır.
Üretime uygunluk ile ilgili yaşanan sıkıntılarda ise, çözüm odaklı teknik ekibimizin yardımıyla, kimileri için gerçekleştirilmesi imkânsız olan üretimler, Duman Metal farkıyla teslime hazır hale getirilecektir.

TARIM MAKİNELERİ :

Ülkemizin coğrafi özelliklerinden dolayı Tarım Sektörü gelişim hızını hiç kaybetmemiştir.
Tarım sektörüyle ilgili Türkiye'de ve yurtdışında faaliyet gösteren makine ve teçhizat üreticileri için kaliteli ve uygun maliyetli çözümler sunmayı hedefleyen Duman Metal, bu alandaki tecrübelerinin desteğini de arkasına alarak, siz değerli müşterileri ve iş ortaklarıyla başarılı projelere imza atmayı hedeflemektedir.

Copyright ©2011 Duman Metal. All rights reserved.